SKUPAUTWAWA.PL

Skup aut Jaguar XE w Konstancin-Jeziorna

Sprzedaj swój Jaguar XE szybko i bezpiecznie w Konstancin-Jeziorna.

Wybierz generację Jaguar XE

Którą generację posiadasz?

Jaguar XE
🚗 Sedan

Jaguar XE to sportowy sedan, który rzucił wyzwanie BMW serii 3. Lekka, aluminiowa konstrukcja i dopracowane zawieszenie czynią go jednym z najlepiej prowadzących się aut w klasie.

📚 Kompendium wiedzy

Wszystko o Jaguar XE

Historia i opis modelu

Jaguar XE to sportowy sedan, który rzucił wyzwanie BMW serii 3. Lekka, aluminiowa konstrukcja i dopracowane zawieszenie czynią go jednym z najlepiej prowadzących się aut w klasie.

💡 Ciekawostka o modelu

Jaguar XE to jedno z najchętniej sprzedawanych aut w naszym skupie w Konstancin-Jeziorna.

📊 Dane techniczne XE

Nadwozie:Sedan
Silnik:2.0L Turbo / 3.0L V6 / 2.0L Diesel
Paliwo:Gasoline/Diesel
Napęd:RWD/AWD
Segment:Compact Executive
Klasyk:Nie

Sprzedaż Jaguar XE

Nie trać czasu na samodzielną sprzedaż. Oferujemy skup aut za gotówkę.

✍️

Bezstresowa sprzedaż

Wszystko załatwiamy u Ciebie na miejscu w Konstancin-Jeziorna.

💰

Cena rynkowa

Płacimy tyle, ile Jaguar XE jest faktycznie wart.

🚚

Odbiór uszkodzonych

Twój XE nie jeździ? My zabierzemy go za darmo z Konstancin-Jeziorna.

Licytacje z USA

Szukasz auta bez uszkodzeń? Odpala i jeździ!

Zamiast aut krajowych, licytuj bezpiecznie pojazdy z ubezpieczalni z uCars.pl i oszczędzaj.

MITSUBISHI MIRAGE
Odpala i Jeździ
2022USA IMPORT

MITSUBISHI MIRAGE

Przebieg:139,533 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$4,150
Licytuj na uCars.pl
TOYOTA COROLLA
Odpala i Jeździ
2018USA IMPORT

TOYOTA COROLLA

Przebieg:247,965 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$4,050
Licytuj na uCars.pl
MERCEDES-BENZ C
Odpala i Jeździ
2015USA IMPORT

MERCEDES-BENZ C

Przebieg:248,188 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$4,700
Licytuj na uCars.pl
JAGUAR F-PACE
Odpala i Jeździ
2020USA IMPORT

JAGUAR F-PACE

Przebieg:247,335 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$4,900
Licytuj na uCars.pl
FORD F-150
Odpala i Jeździ
2016USA IMPORT

FORD F-150

Przebieg:318,720 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$4,900
Licytuj na uCars.pl
TOYOTA TACOMA
Odpala i Jeździ
2019USA IMPORT

TOYOTA TACOMA

Przebieg:373,061 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$11,900
Licytuj na uCars.pl
KIA STINGER
Odpala i Jeździ
2018USA IMPORT

KIA STINGER

Przebieg:225,174 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$4,800
Licytuj na uCars.pl
CHEVROLET TRAILBLAZER
Odpala i Jeździ
2026USA IMPORT

CHEVROLET TRAILBLAZER

Przebieg:8,245 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$17,500
Licytuj na uCars.pl
CHEVROLET COLORADO
Odpala i Jeździ
2021USA IMPORT

CHEVROLET COLORADO

Przebieg:99,201 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$13,500
Licytuj na uCars.pl
HYUNDAI TUCSON
Odpala i Jeździ
2017USA IMPORT

HYUNDAI TUCSON

Przebieg:171,271 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$4,050
Licytuj na uCars.pl
MITSUBISHI MIRAGE
Odpala i Jeździ
2022USA IMPORT

MITSUBISHI MIRAGE

Przebieg:139,533 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$4,150
Licytuj na uCars.pl
TOYOTA COROLLA
Odpala i Jeździ
2018USA IMPORT

TOYOTA COROLLA

Przebieg:247,965 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$4,050
Licytuj na uCars.pl
MERCEDES-BENZ C
Odpala i Jeździ
2015USA IMPORT

MERCEDES-BENZ C

Przebieg:248,188 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$4,700
Licytuj na uCars.pl
JAGUAR F-PACE
Odpala i Jeździ
2020USA IMPORT

JAGUAR F-PACE

Przebieg:247,335 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$4,900
Licytuj na uCars.pl
FORD F-150
Odpala i Jeździ
2016USA IMPORT

FORD F-150

Przebieg:318,720 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$4,900
Licytuj na uCars.pl
TOYOTA TACOMA
Odpala i Jeździ
2019USA IMPORT

TOYOTA TACOMA

Przebieg:373,061 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$11,900
Licytuj na uCars.pl
KIA STINGER
Odpala i Jeździ
2018USA IMPORT

KIA STINGER

Przebieg:225,174 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$4,800
Licytuj na uCars.pl
CHEVROLET TRAILBLAZER
Odpala i Jeździ
2026USA IMPORT

CHEVROLET TRAILBLAZER

Przebieg:8,245 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$17,500
Licytuj na uCars.pl
CHEVROLET COLORADO
Odpala i Jeździ
2021USA IMPORT

CHEVROLET COLORADO

Przebieg:99,201 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$13,500
Licytuj na uCars.pl
HYUNDAI TUCSON
Odpala i Jeździ
2017USA IMPORT

HYUNDAI TUCSON

Przebieg:171,271 mi
Stan:Zużycie eksploatacyjne
"Kup Teraz":$4,050
Licytuj na uCars.pl
Prezentowane oferty pochodzą z amerykańskich baz aukcyjnych Copart & IAAI. uCars.pl zapewnia pełną logistykę i dostarczenie auta pod wskazany adres.