SKUPAUTWAWA.PL

Викуп авто Volkswagen Passat у Praga-Południe

Продайте свій Volkswagen Passat швидко та безпечно у Praga-Południe.

Виберіть покоління Volkswagen Passat

Яким поколінням ви володієте?

Volkswagen Passat
🚗 Sedan/Wagon/Hatchback

Volkswagen Passat — один із найпопулярніших автомобілів середнього класу у світі, який вважається еталоном у своїй категорії. Протягом десятиліть він поєднував елегантність лімузина з неймовірною функціональністю версії Variant (універсал), водночас пропонуючи найвищий комфорт подорожі та величезний простір.

📚 База знань

Все про Volkswagen Passat

Історія та опис моделі

Volkswagen Passat — один із найпопулярніших автомобілів середнього класу у світі, який вважається еталоном у своїй категорії. Протягом десятиліть він поєднував елегантність лімузина з неймовірною функціональністю версії Variant (універсал), водночас пропонуючи найвищий комфорт подорожі та величезний простір.

💡 Цікавий факт про модель

Volkswagen Passat - одне з авто, що найчастіше продаються в нашому викупі у Praga-Południe.

📊 Технічні дані Passat

Кузов:Sedan/Wagon/Hatchback
Двигун:1.3L - 2.2L
Паливо:Gasoline/Diesel
Привід:FWD/AWD
Сегмент:Segment D (Mid-size)
Класика:Так

Продаж Volkswagen Passat

Не витрачайте час на самостійний продаж. Ми пропонуємо викуп авто за готівку.

✍️

Продаж без стресу

Усе владнаємо у вас на місці у Praga-Południe.

💰

Ринкова ціна

Платимо рівно стільки, скільки ваш Volkswagen Passat реально коштує.

🚚

Забір пошкоджених

Ваш Passat не на ходу? Ми заберемо його безкоштовно з Praga-Południe.

Аукціони з США

Шукаєте авто без пошкоджень? Заводиться і їде!

Замість місцевих авто, безпечно торгуйтесь за страхові автомобілі з uCars.pl та економте.

LAND ROVER
Заводиться і їде
2016ІМПОРТ З США

LAND ROVER

Пробіг:200,171 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$4,100
Зробити ставку на uCars.pl
MERCEDES-BENZ GLC
Заводиться і їде
2016ІМПОРТ З США

MERCEDES-BENZ GLC

Пробіг:323,954 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$7,150
Зробити ставку на uCars.pl
HYUNDAI TUCSON
Заводиться і їде
2019ІМПОРТ З США

HYUNDAI TUCSON

Пробіг:301,194 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$4,275
Зробити ставку на uCars.pl
TOYOTA COROLLA
Заводиться і їде
2023ІМПОРТ З США

TOYOTA COROLLA

Пробіг:93,931 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$6,125
Зробити ставку на uCars.pl
JEEP GRAND
Заводиться і їде
2018ІМПОРТ З США

JEEP GRAND

Пробіг:159,988 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$8,225
Зробити ставку на uCars.pl
SUBARU WRX
Заводиться і їде
2017ІМПОРТ З США

SUBARU WRX

Пробіг:170,497 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$4,400
Зробити ставку на uCars.pl
RAM PROMASTER
Заводиться і їде
2017ІМПОРТ З США

RAM PROMASTER

Пробіг:579,295 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$5,425
Зробити ставку на uCars.pl
HONDA CR-V
Заводиться і їде
2016ІМПОРТ З США

HONDA CR-V

Пробіг:529,933 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$6,925
Зробити ставку на uCars.pl
SCION FR-S
Заводиться і їде
2016ІМПОРТ З США

SCION FR-S

Пробіг:122,516 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$5,400
Зробити ставку на uCars.pl
FORD F-150
Заводиться і їде
2017ІМПОРТ З США

FORD F-150

Пробіг:131,663 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$7,250
Зробити ставку на uCars.pl
LAND ROVER
Заводиться і їде
2016ІМПОРТ З США

LAND ROVER

Пробіг:200,171 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$4,100
Зробити ставку на uCars.pl
MERCEDES-BENZ GLC
Заводиться і їде
2016ІМПОРТ З США

MERCEDES-BENZ GLC

Пробіг:323,954 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$7,150
Зробити ставку на uCars.pl
HYUNDAI TUCSON
Заводиться і їде
2019ІМПОРТ З США

HYUNDAI TUCSON

Пробіг:301,194 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$4,275
Зробити ставку на uCars.pl
TOYOTA COROLLA
Заводиться і їде
2023ІМПОРТ З США

TOYOTA COROLLA

Пробіг:93,931 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$6,125
Зробити ставку на uCars.pl
JEEP GRAND
Заводиться і їде
2018ІМПОРТ З США

JEEP GRAND

Пробіг:159,988 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$8,225
Зробити ставку на uCars.pl
SUBARU WRX
Заводиться і їде
2017ІМПОРТ З США

SUBARU WRX

Пробіг:170,497 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$4,400
Зробити ставку на uCars.pl
RAM PROMASTER
Заводиться і їде
2017ІМПОРТ З США

RAM PROMASTER

Пробіг:579,295 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$5,425
Зробити ставку на uCars.pl
HONDA CR-V
Заводиться і їде
2016ІМПОРТ З США

HONDA CR-V

Пробіг:529,933 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$6,925
Зробити ставку на uCars.pl
SCION FR-S
Заводиться і їде
2016ІМПОРТ З США

SCION FR-S

Пробіг:122,516 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$5,400
Зробити ставку на uCars.pl
FORD F-150
Заводиться і їде
2017ІМПОРТ З США

FORD F-150

Пробіг:131,663 mi
Стан:Нормальний знос
"Купити зараз":$7,250
Зробити ставку на uCars.pl
Представлені пропозиції надходять з американських аукціонів Copart та IAAI. uCars.pl забезпечує повну логістику та доставку до дверей.